Vpills
V-Pills Tanıtım V-Pills İçindekiler V-Pills Müşteri Görüşleri V-Pills İletişim Bilgileri V-Pills Sipariş V-Pills Satş Belgeleri

V-Pills çağrı Merkezi

 
V-Pills Gold Doktor Cevapları
 
Biz sizi arayalım
 

V-Pills Kargo

 
V-Pills Sipariş
 
V-Pills Sipariş

 

V-Pills Sipariş
 

V-Pills Sipariş

 
V-Pills Kurye
 
V-Pills Gold Yurtdışı Gönderim
 
Paypal
 
V-Pills Sipariş Kontrolü
 
V-Pills Uyari
 
V-Pills Satş Belgeleri
 
V-Pills Haber
 
V-Pills Orijinal
 
 

Satıcı değil sanki seks makinesi
 

Ankara'da piyasa değeri 1 milyon TL'lik hapları satmadığını aksine kullandığını iddia eden M.A.Ö., "Zaman zaman çok ihtiyacım oluyordu. Arkadaş ve dostlara ikram ediyorum" dedi.

Milliyet Gazetesi - Sertaç Koç / ANKARA

 

Ankara polisinin, yasadışı yollarla Türkiye'ye soktuğu cinsel gücü artırıcı hapları piyasaya süren bir kişiye yönelik yaptığı operasyonda ilginç diyaloglar yaşandı. Ev ve işyerinde yapılan aramalarda piyasa değeri 1 milyon TL olan 40 bin cinsel gücü arttırıcı hap ele geçirilen M.A.Ö., polislere, "Bu hapları satmıyorum, kullanıyorum. Zaman zaman çok ihtiyacım oluyor, arkadaşlara da ikram ediyorum" dedi. İfadesi bir reklamda sahte cips üretirken polis baskınına uğrayan komedyen Cem Yılmaz'ın, "Satıcı değiliz amirim, yiyiciyiz" sözlerini anımsatan M.A.Ö., gözaltına alınmaktan kurtulamadı.

30 TL'ye satış yapıyor
Milliyet'in aldığı bilgilere göre, Ankara Emniyeti Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, cinsel gücü artırıcı hap ve ilaçları yurtdışından yasadışı yollarla Türkiye'ye sokularak satıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Polis yaptığı çalışmalarda Ankara Çankaya'da bitkisel ürünler satılan bir dükkânın işletmecisi M.A.Ö.'nün bu haplardan yüklü miktarda getirerek sattığını tespit etti.
Polis, bu tespitin ardından M.A.Ö.'nün Çankaya'daki ev ve işyerine operasyon için düğmeye bastı. M.A.Ö.'nün evine yapılan baskında 29 bin 600, işyerinde ise 10 bin olmak üzere toplam 40 bin civarında hap ve ilaç ele geçirildi. M.A.Ö.'nün bu hapları tanesi 20 ila 30 TL arasında değişen fiyatlarla piyasaya sürdüğü belirlendi. M.A.Ö.'nün, yurtdışından getirttiği söz konusu hap ve ilaçları İstanbul üzerinden Türkiye'ye soktuğu daha sonra da Ankara'da piyasaya sürdüğü tespit edildi. Ele geçirilen hapların piyasa değerinin yaklaşık 1 milyon TL olduğu belirtildi.

Sattığını kabul etmedi
M.A.Ö., evindeki aramaların ardından gözaltına alınarak Ankara Emniyeti'ne götürüldü. M.A.Ö.'nün burada verdiği ifade polisleri bile güldürdü. M.A.Ö., hapları yurtdışından temin ettiğini ve İstanbul üzerinden getirdiğini kabul ederken bu hapları sattığını kabul etmedi. M.A.Ö.'nün ifadesinde, "Ben bu hapları satmıyorum, kullanıyorum. Zaman zaman çok ihtiyacım oluyor. Arkadaşlara, dostlara da ikram ediyorum. Kesinlikle satıcı değil, kullanıcıyım" dediği öğrenildi. M.A.Ö., emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevkedildi.

Milliyet Gazetesinin haber sayfası : http://www.milliyet.com.tr/satici-degil-sanki-seks-makinesi-gundem-1936151/

Sahte V-Pills mi aldım gibi soru işaretleri yaşamamak için web sitemizden orjinal V-Pills V-Pills Gold sipariş verebilirsiniz. Tarafınıza gelecek olan v-pills lerin üzerindeki barkodlar kazıdığınızda ortaya çıkacaktır ve ilk siz göreceksinizdir. Böylece aynı barkod numarasını bir başkası taklit edemeyecektir ilk ürünü alan kişi haricinde hiç kimse barkod numarasını göremez ve taklit edemez. Güvenle Sipariş verebileceğiniz ödeme sayfamıza gitmek için tıklayınız.

 

Sahte V-Pills Operasyonu Tarih 16 Şubat 2012
 

Firmamızın sürekli yapmış olduğu sahte v-pills V-Pills Gold ürünlerine dikkat edin uyarılarına uymayan bir müşterinin satın aldığı üründen etki görmemesi ve ardından yapmış olduğu şikayeti üzerine aşağıda detaylarını okuyacağınız yeni bir operasyon gerçekleşmiştir.

Lütfen V-Pills alır iken belirtilmiş olan fiyatların dışında v-pills satan firmalara, hediye teklif edenlere dikkat ediniz. haberin detayları aşağıdadır.

 
DHA nın haberine göre

Kadıköy'de 'erotik' dolandırıcılık

Kadıköy'de internet sitesi üzerinden cinsel içerikli sahte haplar satıldığı ihbarı üzerine polis bir eve baskın yaptı.
Baskında gözaltına alınan kişinin, kapsüller içine un doldurarak bunları cinsel gücü artırıcı ve penis büyütücü hap olarak internet üzerinden sattığı ortaya çıktı.
Kadıköy Asayiş Büro ekipleri, Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi'ndeki evde cinsel gücü arttırıcı sahte ilaçların üretildiği ve internet üzerinden satıldığı ihbarını aldı. Bunun üzerine çalışma başlatan ekipler, depo olarak da kullanılan eve dün akşam saatlerinde baskın yaptı. Baskında erotik ürün satan internet sitesinin kurucusu R. Ö. gözaltına alındı.
Burada yapılan aramada çok sayıda cinsel içerikli ürün, porno CD'ler ve sahte olduğu belirlenen 277 kutu cinsel gücü artırıcı ve penis büyütücü hap ele geçirildi. Bu sahte hapların yanında bulunan un paketleri dikkat çekti

UNLA HAP YAPMIŞ

Sahte hap ve cinsel ürünleri internet üzerinden pazarlayan R. Ö.'nün irsaliye ve fatura gösterememesi üzerine Tarım İl Müdürlüğüne haber verildi. İstanbul Tarım İl Müdürlüğü görevlileri işyerine gelerek inceleme yaptı. Şüphelinin sahte haplar için şişe yaptırdığı, hologramlar bastırdığı ortaya çaktı. R. Ö'nün, içine buğday unu doldurduğu kapsülleri, şişelere doldurduğu, sahte hologramları da yapıştırarak cinsel gücü artırıcı ve penis büyütücü olarak internet üzerinden sattığı tespit edildi.
R. Ö. işlemlerin ardından Kadıköy Adliyesi'ne sevk edilirken basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı.

Sahte V-Pills

Haberin Videosu

Cengiz ÇOBAN-İSTANBUL / DHA

Posta Gazetesinin haber sayfası : http://www.posta.com.tr/video/video-izle/?VideoID=6800

 
Sahte V-Pills mi aldım gibi soru işaretleri yaşamamak için web sitemizden orjinal V-Pills V-Pills Gold sipariş verebilirsiniz. Tarafınıza gelecek olan v-pills lerin üzerindeki barkodlar kazıdığınızda ortaya çıkacaktır ve ilk siz göreceksinizdir. Böylece aynı barkod numarasını bir başkası taklit edemeyecektir ilk ürünü alan kişi haricinde hiç kimse barkod numarasını göremez ve taklit edemez. Güvenle Sipariş verebileceğiniz ödeme sayfamıza gitmek için tıklayınız.

 

  1 Adet V-Pills™
129 TL
HEMEN SİPARİŞ VER
  2 Adet V-Pills™
229 TL
HEMEN SİPARİŞ VER
  3 Adet V-Pills™
299 TL
HEMEN SİPARİŞ VER

V-Pills V-Pills Gold satış sitesi bir Blue Sağlık Ürünleri kuruluşudur. Copyright © 1992 - 2019